Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.eggi.cz/www/admin/inc/db.inc.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.eggi.cz/www/admin/inc/db.inc.php:10) in /www/doc/www.eggi.cz/www/inc/setup.inc.php on line 20

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.eggi.cz/www/admin/inc/db.inc.php:10) in /www/doc/www.eggi.cz/www/inc/setup.inc.php on line 20
Pečlivá výroba | EGGI

"Značka EGGI - dřevěné hračky (wooden toys) nabízí dětem zábavu a hru, a zároveň nezapomíná na rozvoj jejich individualit. Potěší jak děti od tří let , tak i děti právě narozené, které teprve pozorují, co se kolem nich děje."

Tomislav Tryzna - Zakladatel

 

Jak to všechno začalo...
   Produkce dřevěných hraček EGGI má kořeny již v devadesátých letech minulého století. Díky změnám na trhu ve střední Evropě a opětovným požadavkům zákazníků se začaly dřevěné hračky znovu vracet a prosazovat na trhu...možná z určité nostalgie nebo pro svůj moderní vzhled či příjemný pocit z kvalitního přírodního materiálu. Velkou roli hraje také schopnost přírodního materiálu a specifického designu rozvíjet v dětech představivost a fantazii, kterou jiné moderní výrobky často potlačují.


Nejmodernější technologie, kvalitní materiály a odpovídající design – to je způsob, jak nabídnout našim nejmenším hodnotnou a trvalou podporu při poznávání a dobývání světa.


Design
   Všechny návrhy hraček EGGI vycházejí z naší vlastní produkce. Většinou jde o zcela nové nápady a v některých případech se inspirujeme již zlidovělými motivy. Tyto pak zdokonalujeme podle nejmodernějších trendů a v duchu bezpečnosti a zdravého rozvoje našich dětí.

 

Technologie

   Výroba dřevěných hraček zahrnuje široké spektrum výrobních procesů. Při výrobě produktů EGGI využíváme všechny dostupné možnosti současného průmyslu sofistikovanými cnc soustruhy počínaje a šikovnýma lidskýma rukama konče.
 
Materiály
   Hračky EGGI jsou vyráběny výhradně z místních listnatých dřevin. Pro jejich kvalitu, zdravotní nezávadnost a možnost precizního opracování využíváme zejména dřevo javoru, buku a břízy. Konstrukční prvky některých výrobků jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

Barvy a lepidla


   U většiny našich výrobků kombinujeme dřevěné části s originálním přírodním povrchem s lakovanými dřevěnými díly, a to přibližně v polovičním poměru. Podporujeme tím možnost pocítit vlastnosti přírodního dřeva při zachování atraktivity každého výrobku.


   Všechny použité výhradně akrylátové nebo polyurethanové barvy a laky splňují požadavky evropské normy EN 71 o migraci těžkých kovů a jsou doprovázeny certifikáty autorizovaných zkušeben a institucí. Při montáži a lepení používáme nezávadná disperzní vodostálá lepidla renomovaných evropských výrobců.

 

Výsledné produkty jsou bezpečné a nezávadné.